HAKKIMIZDA

Firmamız Hakkında

VOX Sanatsal ile; Digital Baskı Ürünleri, Maket, Sanatsal ve Teknik malzemelerini, tek bir yerden tedarik edebiliceksiniz. VOX, büyüklü küçüklü tüm şirketlere malzeme tedarikinde hem paradan hem zamandan tasarruf imkanı sağlamaktadır.

VOX Sanatsal müşterilerine, hizmet kalitesi, zengin ürün portföyü, lojistik altyapısı ile istikrarlı ve rekabetçi fiyatlar sunmayı hedefliyor.

NEDEN VOX SANATSAL?

Sipariş Verirken Kazanın
Siparişlerinizi 7 gün 24 saat verebilirsiniz. Bu nedenle, siparişlerinizin hazırlanması ve sevkiyatı hızlanacaktır.

Teslimat Süresinden Kazanın
Siparişinizin, mümkün olan en kısa sürede ihtiyacınız olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle, gün içinde verdiğiniz siparişler, 1 gün sonra teslim edilir. ACİL Siparişleriniz; Araçlarımızın rut planına göre 1 ile 3 saat içinde teslim edilir ve Siparişlerinizi 7 gün 24 Saat içinde getirebiliriz. Pazar günleri teslimat yapılabilir ( Aciliyet durumuna göre).

Ürün Çeşitliliğinden Kazanın
Müşterilerimizin, Ürün çeşitliilği ve seçim alternatifinin olmasının farkındayız. Bu nedenle, portföyümüze sürekli yeni ürünler eklemekte ve müşterilerimize sunmaktayız. Eğer, mevcut ürünlerimizden, size gerekli ürünleri bulamazsanız, lütfen bize bilgi verin ve size tedarik konusunda yardımcı olalım.

vox bottom logo
COPYRIGHT © 2012 VOX ART ALL RIGHTS RESERVED.
BU SAYFADAKİ HİÇ BİR İÇERİK, RESİM, DÖKÜMAN VB. İZİN ALINMADAN BAŞKA YERDE KULLANILAMAZ YAYIMLANAMAZ.